Amit kínálunk

  • Tisztességes bérezés
  • Változatos projektek
  • Fejlődési lehetőség
  • Sikerélmény
  • Családias munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó hangulatú céges események
  • Minõségi kávé

Feladatok

Online üzleti alkalmazások tervezéséhez és fejlesztéséhez keressük új kollégánkat.

Mi történik, ha hozzánk jössz dolgozni?

Munkád során részt veszel az alkalmazás fejlesztésének teljes életciklusában az igényfelméréstől kezdve, a tervezésen át, a fejlesztésen keresztül, az üzemeltetés kezdeti szakaszáig.

Tapasztalatra teszel szert mind szerver, mind kliens oldali technológiák használatában, valamint az adatbázis kezelésben, ezáltal széles körű gyakorlati tudás birtokába jutsz a szoftverfejlesztés területén.

Új technológiákat próbálsz ki éles üzleti környezetben.

Az általad is kidolgozott megvalósítások részét képezik majd a cégünk által fejlesztett keretrendszernek, amely segítségével üzleti igények még szélesebb skáláját tudjuk majd lefedni.

Ezek nélkül nem fog menni

PHP
80
OOP
70
jQuery
70
MySql
70

Ezekkel nálunk is megismerkedhetsz

jqGrid
80
GIT
70
Netbeans
70
dbForge Studio for MySQL
70

Szerencsés, ha képes vagy

  • angol nyelvû dokumentáció értelmezésére
  • önálló munkavégzésre
  • problémákra, mint megoldandó feladatokra tekinteni
  • öniróniára

Semmiképpen se jelentkezz, ha csak egy csavar akarsz lenni a gépezetben!!!

Ha már ezt olvasod akkor te vagy a mi emberünk, szóval JELENTKEZZ!!!

Szakmai önéletrajzod mellett küldj egy általad írt egyszerű PHP osztályt az info[kukac]hexagonconsulting[pont]hu email címre.
Az email tárgya legyen: "Fejlesztő 2019".